Wie doet wat bij Blue Lions Hockey & Tennis - onderstaand vind je de voornaamste rollen. Door de continue verandering kan dit overzicht soms niet helemaal up-to-date zijn.

Algemene informatie   info@bluelions.be
     
Dagelijks Bestuur Hockey & Tennis Club    
     
Lucia Smit Vicevoorzitter vicevoorzitter@bluelions.be
Frans Simonetti Penningmeester penningmeester@bluelions.be
Bernard Tuerlinckx Club Secretaris secretaris@bluelions.be
Koen Van Hulle Marketing Directeur marketingdirecteur@bluelions.be
Stijn Verschuuren Voorzitter & Hockey Manager voorzitter@bluelions.be
Frank Verbrugge Tennis Manager frankverbrugge@bluelions.be
Hans Noordanus Operations Manager hansnoordanus@bluelions.be 
     
Hockey Operationele Leiding    
Stijn Verschuuren Hockey Manager  
Marijke Valstar Sport & Jeugdverantwoordelijke  
Sigrid Sengers Hockey Secretaris  
Britt Spooren Communicatie  
Hans Wagter Events  
Hans Noordanus Operations  
Jelleke Tollenaar Vrijwilligers  
     
Tennis Operationele Leiding    
Frank Verbrugge Tennis Manager frankverbrugge@bluelions.be
Laurence Jaigu Jeugd  
Mark de Jonge Heren  
Willem van der Weiden Senioren  
Tessa Jungen Dames  
Ann Jennes Tennis Vlaanderen Contact  
Jorn Verbrugge Hoofdtrainer jornverbrugge@bluelions.be
Matthijs Roukens Events  
Peter Simkens Sponsoring  
Dennis Van Gessel Communicatie dennisvangessel@bluelions.be 
Kelly Yates Vrijwilligers  
Barbara Koelman Leden Admin Leden_tennis@bluelions.be 
     
Technisch comité Hockey   technischcomite@bluelions.be
Marijke Valstar Sport- & Jeugdverantwoordelijke  
Vikki Chadwick Technisch Directeur technischdirecteur@bluelions.be
Alan Crispoux Coördinatie Training  
     
Financiën & administratie Hockey & Tennis    
Cynthia Guidon & Yannick Wouters Ledenadministratie leden@bluelions.be
Frans Simonetti Penningmeester penningmeester@bluelions.be
Antonette Verhoef Twizzit Administrator webmaster@bluelions.be
Barbara Koelman Tennis leden_tennis@bluelions.be 
     
Jeugd coördinatoren Hockey    
vacature Coördinator U6-U11 coordinatorU6_U11@bluelions.be
Jelleke Tollenaar Coördinator U12-U19 coordinatorU12_U19@bluelions.be
     
Sponsor Comité Hockey & Tennis   sponsoring@bluelions.be 
Laurent Liemance Lead  
Frans Simonetti    
Peter Simkens    
Koen Van Hulle    
Kathleen Van Den Berghe    
     
Communicatie Comité Hockey & Tennis   communicatie@bluelions.be 
Britt Spooren Lead  
Koen Van Hulle    
Stephanie Veys    
Morag Neath    
Michael Miseur    
Dennis Van Gessel    
Evi Peeters    
Adrian Constantinescu    
Tom Meeusen    
     
Events, Stages & Kampen Hockey & Tennis    
Hans Wagter Lead events@bluelions.be ; kamp@bluelions.be
Koen Van Hulle    
Sarah Demol    
Anja Fluyt    
Hans Noordanus    
Julien Rouaud    
Britt Spooren    
Stephanie Veys    
Michael Miseur    
Frédéric Lantreibecq    
Anja Helsen    
Matthijs Roukens    
     
Vrijwilligers comité Hockey & Tennis   vrijwilligers@bluelions.be
Lucia Smit    
Jelleke Tollenaar Lead  
Koen Van Hulle    
Kathleen Van Den Berghe    
Kelly Yates    
     
Scheidsrechterswerking Hockey    
Denis Beauduin Umpire Coordinator umpire@bluelions.be
James Gibbs Umpire Coach  
     
BSB Liaison Hockey    
Jane Downing BSB Liaison BSB_liaison@bluelions.be
     
Kleding Hockey    
Hans Noordanus Kleding Team kleding@bluelions.be 
Ilse Soudan    
     
Materiaal Hockey    
Hans Noordanus Materiaal manager logistiek@bluelions.be 
Emmanuel Luyten    
     
Indoor Hockey    
Amaury Steyaert Indoor Manager indoor@bluelions.be
Sigrid Sengers    
Marijke Valstar