Wie doet wat bij Blue Lions Hockey & Tennis - onderstaand vind je de voornaamste rollen. Door de continue verandering kan dit overzicht soms niet helemaal up-to-date zijn.

Algemene informatie   info@bluelions.be
     
Dagelijks Bestuur Hockey & Tennis Club    
     
Lucia Smit Vicevoorzitter vicevoorzitter@bluelions.be
Frans Simonetti Penningmeester penningmeester@bluelions.be
Bernard Tuerlinckx Club Secretaris secretaris@bluelions.be
Koen Van Hulle Marketing koenvanhulle@bluelions.be 
Stijn Verschuuren Voorzitter & Hockey Manager voorzitter@bluelions.be
Peter Koninckx Tennis Manager  
Hans Noordanus Operations Manager hansnoordanus@bluelions.be 
     
     
Horeca & Infrastructuur    
Iemke Kuijper Horeca & Inframanager iemkekuijper@bluelions.be 
     
Hockey Operationele Leiding    
Stijn Verschuuren Hockey Manager  
Marijke Valstar Sport & Jeugdverantwoordelijke  
Sigrid Sengers Hockey Secretaris  
Britt Spooren, Veerle Verstraeten Communicatie  
Hans Wagter Events  
Hans Noordanus Operations  
     
     
Tennis Operationele Leiding    
Peter Koninckx Tennis Manager Peterkoninckx@bluelions.be 

Saskia Cant

Interclub Lead Interclub@bluelions.be 
Tom Haenebalcke Leden Administratie Lead, Events  leden_tennis@bluelions.be 
Filip Tack Sponsoring Lead, Events & Interne Ontmoetingen  
Celine Van Vlaenderen Lead Interne Ontmoetingen  
Jorn Verbrugge Tennis Academie jornverbrugge@bluelions.be 
Laurence Jaigu Interclub  
Caroline Van Straelen Interclub  
Els Claesen Leden Administratie  
Tom Van Gyseghem Events & Interne Ontmoetingen  
     
Technisch comité Hockey   technischcomite@bluelions.be
Marijke Valstar Sport- & Jeugdverantwoordelijke  
Rocio Broccoli Technisch Directeur technischdirecteur@bluelions.be
     
     
Financiën & administratie Hockey & Tennis    
    leden@bluelions.be
Frans Simonetti Penningmeester penningmeester@bluelions.be
Antonette Verhoef Twizzit Administrator & Hockey leden_hockey@bluelions.be
Tom Haenebalcke Tennis leden_tennis@bluelions.be 
     
Jeugd coördinatoren Hockey    
Sigrid Sengers Coördinator U6-U8 coordinatorU6_U11@bluelions.be
  Coördinator U9-U12 coordinatorU9_U12@bluelions.be
Jelleke Tollenaar Coördinator U14-U19 coordinatorU12_U19@bluelions.be
     
     
Sponsor Comité Hockey & Tennis   sponsoring@bluelions.be 
Laurent Liemance    
Frans Simonetti    
Filip Tack    
Koen Van Hulle    
Kathleen Van Den Berghe    
     
Communicatie Comité Hockey & Tennis   communicatie@bluelions.be 
Britt Spooren    
Veerle Verstraeten     
Koen Van Hulle     
     
Events, Stages & Kampen Hockey & Tennis    
Hans Wagter Lead events@bluelions.be ; kamp@bluelions.be
Koen Van Hulle    
Anja Fluyt    
Hans Noordanus    
Britt Spooren    
Stephanie Veys    
Frédéric Lantreibecq    
     
Vrijwilligers comité Hockey & Tennis   vrijwilligers@bluelions.be
Lucia Smit    
Jelleke Tollenaar Lead  
Koen Van Hulle    
Kathleen Van Den Berghe    
Kelly Yates    
     
Scheidsrechterswerking Hockey    
Denis Beauduin Umpire Coordinator umpire@bluelions.be
James Gibbs Umpire Coach  
Elco Berlemont  Club Umpire   
Hugo Vissers  Umpire Coach   
Stijn Verschuuren  Umpire Coach   
     
BSB Liaison Hockey    
Jane Downing BSB Liaison BSB_liaison@bluelions.be
     
Kleding Hockey & Tennis    
Hans Noordanus Kleding Team kleding@bluelions.be 
Koen Van Hulle    
     
Materiaal Hockey    
Hans Noordanus Materiaal manager logistiek@bluelions.be 
Mark Leverton    
     
Indoor Hockey    
Nicolas Peten Indoor Manager indoor@bluelions.be
Sigrid Sengers    
Marijke Valstar